17.07.2019 1298

Kunduzgi ta'lim yo'nalishlari bo'yicha o'zbek guruhlari uchun og'zaki imtihon kunlari.

O’zJOKU 5152000 – Mediadizayn ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o`zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdullayev

Jahongir

Yo‘ldoshboy o‘g‘li

2.                  

Abdumannopov

Husniddin

Mirpulat o‘g‘li

3.                  

Abdupattayeva

Nozimabonu

Rivojiddin qizi

4.                  

Abduraximova

Maftuna

Zoxid qizi

5.                  

Abdurazzaqov

Saloxiddin

Sirojiddin o‘g‘li

6.                  

Alimbayev

Xasan

Normumin o‘g‘li

7.                  

Alizoda

Jamshid

Xursand o‘g‘li

8.                  

Amonova

Zarina

Ulashevna

9.                  

Bayzakov

Alisher

Abduxalik o‘g‘li

10.             

Bobomirzayeva

Shahnoza

Murodovna

11.             

Boboqulova

Mohiniso

G‘ayrat qizi

12.             

Boltaboyev

Jahongir

Mexmonali-o‘g‘li

13.             

Botirov

Husanboy

Ozodovich

14.             

Damirov

Dilshod

Dilmurodovich

15.             

Dexkonov

Odiljon

Qayumjon o‘g‘li

16.             

Do‘smatov

Otabek

Ne’matjon o‘g‘li

17.             

Dusyorov

Abdulaziz

Jumanqul o‘g‘li

18.             

Egamberdiyeva

Laziza

Rustam qizi

19.             

Egamberdiyeva

Madinabonu

Turg‘un qizi

20.             

G‘aniyev

Nodirbek

Abdupatto o‘g‘li

21.             

Ismatov

Mirshoxid

Rivojiddin o‘g‘li

22.             

Jo‘rayev

Xusniddin

Shokirjon o‘g‘li

23.             

Karimov

Sherzod

Alimjon o‘g‘li

24.             

Komiljonova

Madinabonu

To‘xtasin qizi

25.             

Latifjonov

Muhammadjon

Umarjon o‘g‘li

26.             

Lazizbek

Shog‘ulomov

Dilshod o‘g‘li

27.             

Mamirjonova

Madinaxon

Ma’ruf qizi

28.             

Mannonova

Maftuna

Nurmamatovna

29.             

Matlabxonova

Madinaxon

Ma’rufxonovna

30.             

Mavlonov

Abdumalik

Abdumumin o‘g‘li

31.             

Maxsitov

Xusan

Doniyor o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5152000 – Mediadizayn ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o`zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 10:30

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Miraliyev

Dilshod

Ag‘zam o‘g‘li

2.                  

Mirhomidov

Usmonjon

Anvar o‘g‘li

3.                  

Mo‘minov

Umid

Murodjonovich

4.                  

O‘rinboyov

Dilshod

Ulug‘bek o‘g‘li

5.                  

Otaboyev

Ismailjon

Palvannazar o‘g‘li

6.                  

Qaxramonov

Muxammad

Jahongir o‘g‘li

7.                  

Qosimov

Dilyorbek

Xoldarali o‘g‘li

8.                  

Qurbonova

Ohista

Azamatovna

9.                  

Rajabov

Laziz

Kamol o‘g‘li

10.             

Ravshanov

Baxrom

Maxmudovich

11.             

Ruziyev

Jaxongir

Dilxayotovich

12.             

Samiyev

Javohir

Olimjon o‘g‘li

13.             

Saypiyeva

Sevara

Abduxalil qizi

14.             

Sharipova

Muxlisa

Zarifjon qizi

15.             

Shavkatov

Javoxir

Raxmat o‘g‘li

16.             

Shog‘ulomov

Doston

Elmurod o‘g‘li

17.             

Sobitov

Oyatullo

Amanullo o‘g‘li

18.             

Sultonbekov

Jasurbek

Jamshid o‘g‘li

19.             

Temirov

Shuhrat

Shavkat o‘g‘li

20.             

Toshboyeva

Mahina

Taxirdjanovna

21.             

Toshtemirov

Baxtiyor

Tolibjon o‘g‘li

22.             

Xabibullayev

Baxrom

Farxod o‘g‘li

23.             

Xidirboyev

Salomat

Saporboy o‘g‘li

24.             

Xoldaraliyeva

O‘g‘iloy

Ibroxim qizi

25.             

Xoldorov

Xusan

Ilxomjonovich

26.             

Xolmatova

Ziyoda

Muxammad qizi

27.             

Xoshimov

Kamoliddin

Maxmudjon o‘g‘li

28.             

Xurramov

Olimxon

Ikromxon o‘g‘li

29.             

Xusanboyev

Zafarbek

Sherzod o‘g‘li

30.             

Yo‘ldashov

Javoxir

Shuxrat o‘g‘li

31.             

Zokirov

Zohidjon

Sobirjon o‘g‘li

 

O’zJOKU 5220101-jurnalistika: bosma ommaviy axborot vositalari jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdullayeva

Zulxumor

Qayimjon qizi

2.                  

Abdurashidova

Moxinur

Abdumajid qizi

3.                  

Abduraxmanov

Ulug‘bek

Mirodil o‘g‘li

4.                  

Abdusharipova

Mahliyo

San’at qizi

5.                  

Absamadova

O‘rozgul

Paxlavon qizi

6.                  

Adxamova

Robiyaxon

Akrom qizi

7.                  

Alibekov

Temur

Safarali o‘g‘li

8.                  

Alimov

Xasan

Mirzali o‘g‘li

9.                  

Amirov

Jamshid

Bahodir o‘g‘li

10.             

Anorboyeva

Mohira

Sobirjon qizi

11.             

Anvarbekova

Sevinch

Ulug‘bek qizi

12.             

Anvarova

Nigora

Alisher qizi

13.             

Asqarov

Doston

Baxtiyor o‘g‘li

14.             

Bakirov

Otabek

Baxtiyor o‘g‘li

15.             

Begmatova

A’loxon

Muxammadjon qizi

16.             

Bobonazarova

Sunbula

Azamat qizi

17.             

Dadajonova

Marjonabonu

Sherali qizi

18.             

Dodoyev

Sarvar

Anvar o‘g‘li

19.             

Eliyeva

Durdona

Ibodullo qizi

20.             

Elmurodov

Xumoyun

Axmat o‘g‘li

21.             

Erkinov

Doniyor

Sunnatillo o‘g‘li

22.             

Eshmamatova

Sevara

Xolmo‘min qizi

23.             

Farmonova

Sitora

Shodimurod qizi

24.             

Faroxiddinova

Madinabonu

Nodirbek qizi

25.             

Fayzullayeva

Mashhura

O‘ktam qizi

26.             

G‘ofurov

Asadbek

Jo‘rabek o‘g‘li

27.             

Gulmurodova

Sakina

Jahongir qizi

28.             

Hakimova

Qirmizoy

Rajab qizi

29.             

Hikmatova

Gulhayo

Erkin qizi

30.             

Husanova

Sitora

Otamurod qizi

31.             

Islomova

Nozima

Aktam qizi

32.             

Ismoilova

Nodira

Ikromovna

33.             

Juraqobilov

Otabek

Kurbonnazarovich

34.             

Karimova

Rovshana

Ismoil qizi

35.             

Kaxxorova

Shirin

Djamolovna

36.             

Mamanov

Otabek

Muxamadjon-ug‘li

37.             

Mamarajabova

Moxistora

O‘lmas qizi

38.             

Matkurbanova

Xolidabonu

Artiqboy qizi

39.             

Mengto‘rayev

Abdulaziz

Mengto‘ra o‘g‘li

40.             

Muhammadjonova

Latofat

Ravshanbek qizi

41.             

Murodova

Marjona

Shuxrat qizi

42.             

Mustafoqulov

Asilbek

Abror o‘g‘li

43.             

Nabiyeva

Shaxnozaxon

Murodiljon qizi

44.             

Namazova

Sabrina

Maxsud qizi

45.             

Nazrullayeva

Fozilabonu

Omonjon qizi

46.             

Ne’matova

Go‘zal

Namoz qizi

47.             

Nematov

Behzod

Hikmat o‘g‘li

48.             

Nematullayeva

Laylaxon

Ulug‘bek qizi

49.             

Nodirbek

Ibodullayev

Alimardon o‘g‘li

 

 


 

O’zJOKU 5220101-jurnalistika: bosma ommaviy axborot vositalari jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 10:30

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                   

Norbekova

Muxlisa

Qamariddin qizi

2.                   

Nusratova

Gulmira

Vaxobiddin qizi

3.                   

O‘rolova

Yulduz

Asqar qizi

4.                   

Obidjonov

Maqsadjon

Muzaffarjon o‘g‘li

5.                   

Obutjanova

Shoxsanam

Oybek qizi

6.                   

Omonturdiyeva

Mohigul

Rashit qizi

7.                   

Otaboyeva

Mashxura

Axmad qizi

8.                   

Pattayev

Sulaymon

Shovqiddin o‘g‘li

9.                   

Po‘latova

Zarina

Baxriddin qizi

10.              

Polvonova

Nurjahon

Sa’dullo qizi

11.              

Qo‘chqorov

Mohirbek

Ergash o‘g‘li

12.              

Qodirova

Xamidaxon

Muzaffar qizi

13.              

Qodirxo‘jayeva

Nozimaxon

Lutfulla qizi

14.              

Rahmatov

Murodjon

Abdusamat o‘g‘li

15.              

Rahmatova

Shahriboni

Zayniddin qizi

16.              

Raimova

Buritosh

Sharofiddin qizi

17.              

Rajabov

Behruz

Omonboyevich

18.              

Ro‘ziboyeva

Donoxon

Otanazar qizi

19.              

Sattorova

Shaxruza

Sadullo qizi

20.              

Shamsiyev

Axror

Arslon o‘g‘li

21.              

Sharopova

Zuhra

O‘ktamjon qizi

22.              

Shavkatov

Bobur

Shavkat o‘g‘li

23.              

Shirinova

Moxira

Nurmat qizi

24.              

Shokirjonova

Go‘zal

Farrux qizi

25.              

Shokirova

Feruzaxon

Foziljon qizi

26.              

Sobirova

Umidaxon

Maxammatkodir qizi

27.              

Subanova

Shoxida

Mirzaali qizi

28.              

Suleymonova

Nodira

Qobil  qizi

29.              

Suvonova

Gulbahor

Suyun qizi

30.              

Suyunova

Saygil

Sobir qizi

31.              

Topilova

Mohim

Muzaffar qizi

32.              

Toxtayeva

Laylo

Alisher qizi

33.              

Turdiboyev

Dilshodjon

Rustam o‘g‘li

34.              

Turobova

Marjona

Jamshid qizi

35.              

Tursunov

Jasurbek

Muzaffar o‘g‘li

36.              

Umaraliyeva

Shahodat

Asqarali qizi

37.              

Umirova

Maftuna

Baxrom qizi

38.              

Umurzoqova

Madina

Fazliddin qizi

39.              

Uzog‘aliyeva

Muyassarxon

Begimjon qizi

40.              

Xabibullayeva

Muhayyoxon

Qilichxon qizi

41.              

Xaydarov

Murodbek

Odil o‘g‘li

42.              

Xayrullayev

Javohir

Otabekovich

43.              

Xo‘shanov

Husniddin

Ikromjon o‘g‘li

44.              

Xolmurzayev

Boysafar

Abdixomit ug‘li

45.              

Xusanova

Gulxayo

Dilshodjon qizi

46.              

Yo‘ldoshev

Shahzod

Shuhrat o‘g‘li

47.              

Yoqubjonov

Abbos

Shukurjon o‘g‘li

48.              

Yuldoshev

Akmaljon

Alisher o‘g‘li

49.              

Yusifboyev

Muxammad

Tangir o‘g‘li

 
 

O’zJOKU 5220102- Jurnalistika: teleradio jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdirazakova

Guljamal

Jetpisbay qi‘zi‘

2.                  

Abdug‘aniyeva

Dilrabo

Rustam qizi

3.                  

Abdug‘ofurova

Shodiyaxon

Abduvali qizi

4.                  

Abdug‘oziyev

Ayubjon

Raxmatullo o‘g‘li

5.                  

Abdujabborov

Avazbek

Abduvaxob o‘g‘li

6.                  

Abdullayeva

Osiyoxon

Mashrabjon qizi

7.                  

Abdumalikova

Xadichaxon

Abdulaziz qizi

8.                  

Abduqodirova

Mahliyoxon

Ravshanbek qizi

9.                  

Abduraimova

Madina

Muzaffar qizi

10.             

Abdurasulova

Madina

Fayzulla qizi

11.             

Abdurasulova

Nigina

Faxriddin qizi

12.             

Abdusattorov

Faxriddin

Abdusalom o‘g‘li

13.             

Abdushukurov

Shoxboz

Akramovich

14.             

Abduxalilova

Mushtariybonu

Zafarjon qizi

15.             

Abduxo‘jayev

Bekzod

Murod o‘g‘li

16.             

Absalomova

Ozoda

Zokir qizi

17.             

Ahmadaliyeva

Tursunoy

Zokirjon qizi

18.             

Ahmadqulova

Sevara

Ulug‘bek qizi

19.             

Akbarova

Nodira

Farhod qizi

20.             

Alishboyeva

Shaxzoda

Xasan qizi

21.             

Aliyarova

Muxlisa

Olim qizi

22.             

Amirova

Kamola

Erkin qizi

23.             

Amirqulova

Almira

Axmad qizi

24.             

Annaqulova

Mexriniso

Shavkat qizi

25.             

Anvarov

Abbos

Baxodirovich

26.             

Artiqova

Xumora

Baxodir qizi

27.             

Asatullayeva

Gulhayo

Nematullayevna

28.             

Axmadaliyeva

Shahroza

Shavkat qizi

29.             

Baltabayeva

Nilufar

Baxodir qizi

30.             

Baxtiyorova

Laylo

Gulomjonovna

31.             

Baxtiyorova

Muxlisa

Alisher qizi

32.             

Bo‘riboyev

Sher-ali

Zulhaydar o‘g‘li

33.             

Bo‘riboyev

Jahongir

Ikromjon o‘g‘li

34.             

Bobonazarov

Shahzod

Abdurahmon o‘g‘li

35.             

Boltaboyeva

Xusnida

Muxammadayub qizi

36.             

Boltayev

Suxrob

Mavlon o‘g‘li

37.             

Botirbekova

Umida

Nurudbek qizi

38.             

Botirova

Noila

Baxtiyor qizi

39.             

Boybolayeva

Nozanin

Faxriddin qizi

40.             

Buxorova

Elnora

To‘ychi qizi

 

 

O’zJOKU 5220102- Jurnalistika: teleradio jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 10:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                 

Chiniqulov

Ilxomjon

Baxodir o‘g‘li

2.                 

Dadajanova

Sitora

Ulug‘bek qizi

3.                 

Egamova

Mohibonu

Amirqul qizi

4.                 

Erdoshova

Umida

Bahodir qizi

5.                 

Ergasheva

Zuhra

Habibullo qizi

6.                 

Ergasheva

Madina

Habibullo qizi

7.                 

Ergasheva

Zarina bonu

G‘ayratbek qizi

8.                 

Ergasheva

Farangiz

Lutfulla qizi

9.                 

Ergashova

Iqbol

Mamarajab qizi

10.            

Erkinova

Nozimaxon

Odiljon qizi

11.            

Esanova

Durdona

Ikrom qizi

12.            

Farxadova

Iroda

Faxriddin qizi

13.            

Faxriddinova

Sitora

Oybek qizi

14.            

Fayzullayeva

Ozoda

Ashur qizi

15.            

G‘ulomova

Mohichehra

G‘iyos qizi

16.            

Hamdamova

Nigora

Alisher qizi

17.            

Hayrullayev

Ahrorbek

Abdusattor o‘g‘li

18.            

Husanov

Mehrojiddin

Zahriddin o‘g‘li

19.            

Ibragimova

Zahro

Akramjon qizi

20.            

Ibroximova

Mohinur

Asimjon qizi

21.            

Ikramova

Iroda

Aloviddin qizi

22.            

Ikromjonova

Malika

Dilmurod qizi

23.            

Isakov

Farrux

Farxadovich

24.            

Islomov

Oxunjon

Olimjon o‘g‘li

25.            

Isoqov

Azizbek

Isroil o‘g‘li

26.            

Izatulloyev

Farrux

Fariddunovich

27.            

Jabborova

Go‘zal

Abdulla qizi

28.            

Jalilova

Nilufar

Jamshid qizi

29.            

Jamilova

Marjona

Anvar qizi

30.            

Jo‘rayev

Jasurbek

Asliddin o‘g‘li

31.            

Jo‘rayev

Nizomiddin

Jaloliddin o‘g‘li

32.            

Jo‘rayeva

Ziyoda

Marad qizi

33.            

Jo‘rayeva

Charosxon

Ibraximxon qizi

34.            

Jonaliyev

Demir

Ro‘zimurodovich

35.            

Jorayeva

Parizod

Gaxriman qizi

36.            

Jummayeva

Dilnoza

Bolta qizi

37.            

Karimqulova

Durdona

Oybek qizi

38.            

Kenjabayeva

Sarvinoz

Rustam qizi

39.            

Kenjayeva

Laylo

Hoshimjon qizi

40.             

Madanov

Abzalbek

Shermamat o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220102- Jurnalistika: teleradio jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

3-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 11:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                   

Mamajonova

Muxlisaxon

Muzaffar qizi

2.                   

Mardanov

Nozimjon

Asliddin o‘g‘li

3.                   

Matkarimova

Maftuna

Ergash qizi

4.                   

Matkarimova

Nozimaxon

Tulqinjon qizi

5.                   

Matrizayeva

Oyshajon

Murodjon qizi

6.                   

Matyakubova

Laylo

Murat qizi

7.                   

Maxmudov

Saidanvar

Shomaxmasharif o‘g‘li

8.                   

Maxmudov

Sardorjon

Mavlonjon o‘g‘li

9.                   

Mehmonaliyeva

Shaxruza

Lazizjon qizi

10.               

Melikova

Muxlisa

Salijon qizi

11.               

Mirkomilova

Madinabonu

Mirmuhsin qizi

12.               

Mirsodiqov

Bekzod

Atxam o‘g‘li

13.               

Mirxamidova

Nilufar

Mirmuxsin qizi

14.               

Mirzaabdullayeva

Odinaxon

Hayotjon qizi

15.               

Mo‘ydinova

Sitoraxon

Muxtorjon qizi

16.               

Musayeva

Shirinabonu

Farxod qizi

17.               

Musurmonova

Sevara

Beknazarovna

18.               

Muxammatov

Sheroz

Obit o‘g‘li

19.               

Narimova

Mashhura

Tulibay qizi

20.               

Narzullayev

Shohjaxon

Baxridinovich

21.               

Narzullayev

Shavkat

Sherzodovich

22.               

Nashbanov

Ilhomjon

Elyor o‘g‘li

23.               

Nasimov

Muhammad

Alisher o‘g‘li

24.               

Nasriddinova

Nargiza

Qiyomiddin qizi

25.               

Nematov

Oyatullo

Ikromiddin o‘g‘li

26.               

Neymatova

Muxayyo

Xakim qizi

27.               

Nig‘matova

Laylo

Mexriddin qizi

28.               

Nigmatova

Mohira

G‘iyos qizi

29.               

Nishonaliyev

Javohir

Xurshidjonovich

30.               

Nishonova

Gulasal

G‘ayrat qizi

31.               

No‘monjonov

Ismoiljon

Muminjon o‘g‘li

32.               

Nomozov

Ziyovuddin

Shavkat o‘g‘li

33.               

Norbekova

Malika

Shuxrat qizi

34.               

Normamatov

Shohzod

Baxtiyor o‘g‘li

35.               

Normatov

Ravshanbek

Kudrat o‘g‘li

36.               

Nu’monova

Mubina

Rustamjon qizi

37.               

Nurmamatov

Azizbek

Oybek o‘g‘li

38.               

Nurmatova

Nozimaxon

Ulug‘bek qizi

39.               

O‘rolov

Nodirjon

Vafakul o‘g‘li

40.               

Odilova

Nigora

Zuxriddin qizi

 

 

O’zJOKU 5220102- Jurnalistika: teleradio jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

4-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 12:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                   

Oqboyeva

Mushtariy

Xaydar qizi

2.                   

Oripova

Surayyoxon

Xakimjon qizi

3.                   

Ortiqov

Firdavs

Shuxrat o‘g‘li

4.                   

Payanov

Abror

Tufli o‘g‘li

5.                   

Pirboyev

Umed

Murod o‘g‘li

6.                   

Pirnazarova

Durdona

Bolta qizi

7.                   

Qambarova

Zuxra

Maxmudjon qizi

8.                   

Qaysarova

Munisa

Anvar qizi

9.                   

Qayumova

Muqaddas

Bahodirovna

10.               

Qo‘ziboyeva

Muattar

Furqat  qizi

11.               

Qodirova

Guliruxsorxon

Dilshodjon qizi

12.               

Qurbonov

Javohir

Xasan o‘g‘li

13.               

Rajabov

Ravshanbek

Komil o‘g‘li

14.               

Ramazonov

Mirabbos

Baxtiyorzoda

15.               

Ramazonov

Kozim

Qosim o‘g‘li

16.               

Ramazonova

Ziyoda

Aloyiddin qizi

17.               

Raximov

Doston

Isoqjon o‘g‘li

18.               

Raximova

Robiya

Ziyodulla qizi

19.               

Raximova

Sayyoraxon

Shukurjon qizi

20.               

Raxmonov

Turg‘unbek

Baxrailxon o‘g‘li

21.               

Rixsiyeva

Durdona

Pirmat qizi

22.               

Rizayev

Jamol

Jahon o‘g‘li

23.               

Rustamaliyeva

Maxliyo

Maxmud qizi

24.               

Rustamov

Dostonbek

Shuxratjon o‘g‘li

25.               

Sadirov

Suxrobjon

Obidjon o‘g‘li

26.               

Safarova

Dilnoza

Kamol qizi

27.               

Sattorova

Gulmira

Zarif qizi

28.               

Sharipova

Gulnoza

Asad qizi

29.               

Sharofova

Movludaxon

Mirjavxar qizi

30.               

Shodmonqulova

Charos

Ulug‘bek qizi

31.               

Shomirzayeva

Dilshoda

Shomirzayevna

32.               

Soipova

Fotima

Xusan qizi

33.               

Sulaymonov

Umidbek

Sharifjon o‘g‘li

34.               

Suyunov

Sarvar

Shavkat o‘g‘li

35.               

Tillaboyeva

Alfiya

Bahodir qizi

36.               

To‘laganova

Mushtariy

To‘lqin qizi

37.               

To‘lqinova

Irodaxon

Muzaffar qizi

38.               

To‘xtaboyev

Marifali

Mansurali o‘g‘li

39.               

To‘xtaboyeva

Asalxon

Safarboy qizi

40.               

To‘ychiyeva

Robiya

Dilshod qizi


 

O’zJOKU 5220102- Jurnalistika: teleradio jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

5-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 13:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                   

Toirova

Muborakoy

Baxtiyorjon qizi

2.                   

Tolipov

Dostonjon

Murodjon o‘g‘li

3.                   

Toshmurodova

Marjon

Bahrom qizi

4.                   

Turdaliyeva

Madinaxon

Hamza qizi

5.                   

Turdiqulova

Nozima

Tursunqul qizi

6.                   

Turg‘unpo‘latova

Oyshaxon

Mirzaabdulla qizi

7.                   

Tursunov

Javoxirbek

Mamasodiq o‘g‘li

8.                   

Umirova

Shahnoza

Karim qizi

9.                   

Uraqova

Iroda

Usmonali qizi

10.               

Uroqboyev

Shohzod

Utkir o‘g‘li

11.               

Usiboyeva

Maxliyoxon

Baxtiyorjon qizi

12.               

Usmanov

Dilshod

Abdilxamitovich

13.               

Voxidov

Nurzodbek

Ilxomjon o‘g‘li

14.               

Xamdamov

Akbarali

Adxamjon-o‘g‘li

15.               

Xamidillayeva

Saida

Xayrulla qizi

16.               

Xasanboyev

Qobil

Zulxaydar o‘g‘li

17.               

Xatamov

Doston

Sattar o‘g‘li

18.               

Xayitboyeva

Madinabonu

Jumaboy qizi

19.               

Xidirova

Marjona

G‘iyosiddin qizi

20.               

Xolboyeva

Chinora

Sharofiddin qizi

21.               

Xudoyberdiyeva

Mashhura

Axtamovna

22.               

Xudoyberganov

Ulug‘bek

To‘xtabek o‘g‘li

23.               

Xurramova

Naima

Odil qizi

24.               

Xusanov

Jamshidbek

Ilyosbek o‘g‘li

25.               

Xusanova

Mubinaxon

Madaminjon qizi

26.               

Yaxshiliqov

Mavlon

Abdashim o‘g‘li

27.               

Yoqubjonova

Ramuzaxon

Uktamjon qizi

28.               

Yusupova

Guloro

Alisher qizi

29.               

Yusupova

Gulambaroy

Dilmurod qizi

30.               

Yusupova

Gulnozaxon

Alisher qizi

31.               

Zaripboyeva

Sojidaxon

Faxriddin qizi

32.               

Zaripova

Guli

Davronbek qizi

33.               

Zavqiddinova

Zulxumor

Nuriddin qizi

34.               

Zikirova

Xidoyatxon

Davron qizi

35.               

Zohidov

Jaloliddin

Otabek o‘g‘li

 

O’zJOKU 5220103 - Jurnalistika: internet jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o`zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdujalilov

Azizbek

Abdujalol o‘g‘li

2.                  

Abdusalomova

Ismigul

Islom qizi

3.                  

Abduxalilova

Mahliyo

Muhiddin qizi

4.                  

Adhamjonova

Maftunaxon

Alisher qizi

5.                  

Ahadov

Dilshod

Sulaymon o‘g‘li

6.                  

Avazbekova

Sadoqat

Azizbek qizi

7.                  

Axmadjonova

Umidaxon

Mo‘ydinjon qizi

8.                  

Axmadjonova

Munisxon

Otabek qizi

9.                  

Axmedov

Shoxruxjon

Alisher o‘g‘li

10.             

Bagautdinov

Damir

Mansurovich

11.             

Berdiqulova

Lazzat

To‘ra qizi

12.             

Bozorova

Madina

Nusrat qizi

13.             

Choriyeva

Ozoda

Gulmurod qizi

14.             

Egamberdiyeva

Hulkar

Baxodir qizi

15.             

Ergashova

Yulduz

Alisher qizi

16.             

Erkinov

Zufarjon

Zafarjonovich

17.             

Farmonov

Nurjaxon

Uktam o‘g‘li

18.             

G‘aybullayeva

Aziza

Komiljon qizi

19.             

Hamroqulova

Nurshoda

Ahror qizi

20.             

Haydarov

Shohruh

Saydullo o‘g‘li

21.             

Hazratova

Maftuna

Baxridin qizi

22.             

Iskandarova

Farangiz

Ikrom qizi

23.             

Isojonov

Mirolim

Xayrillo o‘g‘li

24.             

Jo‘rayeva

Mafto‘na

Baxtiyor qizi

25.             

Jo‘rayeva

Iroda

Umid qizi

26.             

Kosimova

Nodirabegim

Xursanjon qizi

27.             

Kuchkorov

Azizbek

Baxramovich

28.             

Lutfullayeva

Dilnoza

Sayfiddin qizi

29.             

Madaminova

Marxabo

Sayfudinxon qizi

30.             

Malikova

Gulmira

Abduroziq qizi

31.             

Mamasaliyev

Abror

Abdujalil o‘g‘li

32.             

Manayeva

Dilshoda

Xolmurod qizi

33.             

Maxkamov

Xumoyun

Murod o‘g‘li

34.             

Musurmonov

Javohir

Sodiq o‘g‘li

35.             

Muxamedova

Zahro

Anvar qizi

36.             

Muzafarov

Otabek

Xusanovich

 

 

O’zJOKU 5220103 - Jurnalistika: internet jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o`zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 10:30

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Nurmatov

Baxodirjon

Mirolim o‘g‘li

2.                  

Nurxo‘jayev

To‘raxo‘ja

Ulxo‘ja o‘g‘li

3.                  

Odilov

Bekzod

Odiljon o‘g‘li

4.                  

Olimjonova

Umida

Olimjon qizi

5.                  

Otaboyev

Faxriddin

Oybek o‘g‘li

6.                  

Po‘lotova

Marjona

Akbar qizi

7.                  

Qalandarov

Ayubxon

Baxtiyorjon o‘g‘li

8.                  

Qo‘chqoraliyeva

Nazokatxon

Muzaffar qizi

9.                  

Qodirjonova

Xushnoza

Murodjon qizi

10.             

Qodirov

Javoxir

Boxodir o‘g‘li

11.             

Rahmatjonov

Asliddin

Baxriddin o‘g‘li

12.             

Sattorova

Umida

G‘ofur qizi

13.             

Sattorova

Sitora

Abdulxamid qizi

14.             

Sharifboyeva

Robiya

Magrif qizi

15.             

Sharipov

Elyor

Orip o‘g‘li

16.             

Shokirova

Xurshida

Sobirjonovna

17.             

Soatov

Muxammadali

Bahodirovich

18.             

Tog‘ayeva

Nafisa

Qudrat qizi

19.             

Toshmatova

Farida

To‘lqin qizi

20.             

Toshpulatova

Farangiz

Gayrat qizi

21.             

Tursinbayeva

Aziza

Turdimetovna

22.             

Tursunboyeva

Dilrabo

Foziljon qizi

23.             

Tursunov

Ijodbek

Ibodovich

24.             

Umarov

Shoxsuvor

Sherali o‘g‘li

25.             

Xamrayeva

O‘g‘iloy

Azamat-qizi

26.             

Xo‘jaboyev

Karimjon

Qudrat o‘g‘li

27.             

Xodjiniyazova

Nozima

Maxkamovna

28.             

Xolmatjonova

Dono

Jamoliddin qizi

29.             

Xudoyorov

Farrux

Rustam o‘g‘li

30.             

Xujoyorova

Ozoda

Mahmud qizi

31.             

Xusanova

Umida

Shokirjon qizi

32.             

Yaxyoyev

Maftun

To‘lqin o‘g‘li

33.             

Yokubjonov

Islomjon

Rustam o‘g‘li

34.             

Yuldasheva

Jahonoy

Abduvoxid qizi

35.             

Yusupaliyeva

Sevara

G‘ayrat qizi

36.             

Zufarova

Zuxra

Sherzod qizi

 

O’zJOKU 5220104- Jurnalistika: xalqaro jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdurasulova

Durdona

Rustam qizi

2.                  

Abdinazarova

Dilshunos

Azamat qizi

3.                  

Abdug‘ofurova

Marjona

Mansur qizi

4.                  

Abdullayeva

Gulsanam

Ilhomjon qizi

5.                  

Abduraxmanova

Fariza

Musakul qizi

6.                  

Abduraxmonova

Asila

Asliddin qizi

7.                  

Abdushukurova

Risolatxon

Valijon qizi

8.                  

Abduxoshimova

Shaxnozaxon

Abdullajon qizi

9.                  

Ahmadjonova

Nasiba

Nasimjon qizi

10.              

Akramova

Gulsora

Karomat qizi

11.              

Aliyeva

Sitora

Bahriddin qizi

12.              

Allamov

Sherzod

Hasan o‘g‘li

13.              

Anorqulova

Gulshanoy

Valijon qizi

14.              

Ardayeva

Barchinoy

O‘ktam qizi

15.              

Asqarov

Odiljon

Akbar o‘g‘li

16.              

Axmadxonova

Feruzaxon

Alisher qizi

17.              

Axmedova

Madina

Shavkat qizi

18.              

Baxtiyorov

Lazizbek

Hamzayevich

19.              

Bayramov

Izzatjon

Odiljon o‘g‘li

20.              

Bekmirzayeva

Mohichexra

Oybek qizi

21.              

Boboyeva

Oydin

Baxtiyor qizi

22.              

Boqiyeva

Shaxzoda

Bobodjon qizi

23.              

Buxorova

Laylo

Oybek qizi

24.              

Davronova

Yulduz

Raxmonboy qizi

25.              

Dusiyarova

Barno

Shuhratovna

26.              

Egamberdiyeva

Gulnoz

Xazratovna

27.              

Erdasheva

Muxlisa

Murodovna

28.              

Ergashova

Shaxnoza

Qaxramon qizi

29.              

Erkinov

O‘g‘lonbek

Sherzod o‘g‘li

30.              

G‘afforova

Baxriniso

Abdumumin qizi

31.              

G‘iyosova

Mohinabonu

Fayzulla qizi

32.              

Hakimova

Muazzam

Akmaljon qizi

33.              

Hamidov

E’zozbek

Rahmon o‘g‘li

34.              

Haqberdiyeva

Umida

Umirzoq  qizi

35.              

Haytboyeva

Muxtaram

Mo‘min qizi

36.              

Isayev

Abduraxmon

Solijon o‘g‘li

37.              

Ishmatova

Maynaxon

Xusayinjonovna

38.              

Ismoilova

Gulinur

Adxamjon qizi

39.              

Jalilova

Maftuna

Jamshid qizi

40.              

Jalolova

Sadoqat

Amin qizi

41.              

Jo‘rayev

Oybek

Muxammadali o‘g‘li

42.              

Jumayeva

Sarvinoz

Umid qizi

43.              

Kamolov

Xushnudbek

Shuhrat o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220104- Jurnalistika: xalqaro jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 10:30

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                 

Karimova

Orzugul

Akramovna

2.                 

Karimova

Zulfiya

Abduxakim qizi

3.                 

Keldibekova

Surayyo

Rustamjon qizi

4.                 

Madiyeva

Mohichehra

Baxtiyor qizi

5.                 

Mahammadrizoyeva

Madinabonu

Mahammadriza qizi

6.                 

Mamarasulova

Sitora

Baxtiyor qizi

7.                 

Mamasaidova

Madina

Boymurod qizi

8.                 

Mamatova

Mohinur

Musurmonjon qizi

9.                 

Maxamatova

Moxinur

G‘ayrat qizi

10.             

Maxmudova

Sarvinoz

Abdulxamid qizi

11.             

Maxmudova

Muxlisa

Zokirxon qizi

12.             

Maxramov

Dilmurod

Teshaboy o‘g‘li

13.             

Mirsolihov

Mirkamol

Murodjon o‘g‘li

14.             

Muhammadjonova

Xusnidaxon

Xudobergan-qizi

15.             

Munavarova

Musinaxon

Mehroj qizi

16.             

Musayev

Axliddin

Xasanboy o‘g‘li

17.             

Muxamadov

Axmat

Alisher o‘g‘li

18.             

Muzaffarzoda

Mustafo

Munajjim o‘g‘li

19.             

Nabijonov

Sunnatillo

Ravshanjon o‘g‘li

20.             

Nabiyeva

Maftuna

Xayrullo qizi

21.             

Nabiyeva

Marg‘ubaxon

Davronjon qizi

22.             

Narbekov

Asliddin

Yoqubovich

23.             

Narzullayeva

Fayoza

Abubakir qizi

24.             

Nasriddinova

Mashxura

Mansur qizi

25.             

Norboyeva

Malika

Nematillayevna

26.             

Normurodov

Behzod

Dilshod o‘g‘li

27.             

Nuratdinova

Feruza

Alisher qizi

28.             

Nurmetova

Yayra

Baxtiyor qizi

29.             

O‘rokov

Zoir

Nurboy o‘g‘li

30.             

O‘rolova

Charos

Dilshod qizi

31.             

Ochildiyeva

Hayitoy

Maxmat qizi

32.             

Omonqulova

Mavluda

Muxtorjon qizi

33.             

Otamirzayeva

Guljaxon

Shokir qizi

34.             

Otamurodov

Abdulla

Bahodir o‘g‘li

35.             

Polvonov

Nurmuhammad

Alijon o‘g‘li

36.             

Poyonov

Sardorbek

Ulug‘bek o‘g‘li

37.             

Primova

Dilbar

Nafasovna

38.             

Qadirova

Lobar

Ikromovna

39.             

Qaxxorov

Shaxboz

Boymurod o‘g‘li

40.             

Qodirova

Gulnoza

Komiljon qizi

41.             

Qulmatov

Nodir

Akramovich

42.             

Qurbonov

Behzod

Bahtiyor o‘g‘li

43.              

Rahimov

Mustafa

Xolmirat ug‘li

 

 

O’zJOKU 5220104- Jurnalistika: xalqaro jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

3-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 12:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                    

Rashidova

Nurjahonbegim

Bunyodovna

2.                    

Raximov

Javoxir

Farxodjon o‘g‘li

3.                    

Raximova

Diyoraxon

Rustamjon qizi

4.                    

Raxmatullayev

Hayitboy

Raximjon o‘g‘li

5.                    

Raxmonova

Mashxuraxon

Azamatjon qizi

6.                    

Ro‘zimboyeva

Nilufar

O‘ktamboy qizi

7.                    

Rustamova

E’zoza

Rustam qizi

8.                    

Safarboyeva

Sabina

Yusuf qizi

9.                    

Safarova

Jasmina

Botir qizi

10.               

Saidahmadov

Otabek

Raxmat o‘g‘li

11.               

Saidmurodov

Ozod

Zokir o‘g‘li

12.               

Salimov

Firdavs

Alimjon o‘g‘li

13.               

Salimov

Elshodjon

Tal’atjon o‘g‘li

14.               

Sapayev

Tohirbek

O‘mirbek o‘g‘li

15.               

Shirinov

Ozod

Shokir o‘g‘li

16.               

Shomurodov

Sanjar

Ilhomovich

17.               

Sotivaldiyeva

Nigora

Xusan qizi

18.               

Suvonov

Mironshox

Dilmurodovich

19.               

Suyunboyeva

Guljamol

Kamoliddin qizi

20.               

Tilovova

Marjona

Xusan kizi

21.               

To‘xtamurodova

Aziza

Dilmurod qizi

22.               

Toirov

Aziz

O‘tkir o‘g‘li

23.               

Tojiyev

Mirolim

Baratovich

24.               

Toshpulatova

Ilmira

Turdibek qizi

25.               

Turg‘unova

Maftuna

Dilshod qizi

26.               

Turgunova

Nigora

Asipjon qizi

27.               

Tursunboyev

Avazbek

Baxrom o‘g‘li

28.               

Tursunboyeva

Asilaxon

Axadjon qizi

29.               

Tursunov

Axror

Raxmiddin o‘g‘li

30.               

Ubaydullayeva

Rakiyaxon

Raxmonjon qizi

31.               

Umarova

Sabrina

Fayzullo qizi

32.               

Usmonov

Mardonbek

Baxriddin o‘g‘li

33.               

Usmonov

Shahboz

Shuhrat o‘g‘li

34.               

Vafoqulova

Aziza

Akbar qizi

35.               

Vodidxonova

Xumora

Obidjon qizi

36.               

Xaitboyeva

Madinaxon

Yo‘ldosh qizi

37.               

Xo‘jaqulova

Sarvigul

Nasimjon qizi

38.               

Xolbo‘tayeva

Oyqiz

Ro‘ziboy qizi

39.               

Xusanova

Xuriyat

Ibatula qizi

40.               

Yodgorova

Komilaxon

Azimjon qizi

41.               

Yusupjanov

Salohiddin

Shuxratjon o‘g‘li

42.               

Zokirov

Otabek

Sodiqjon o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220105- Jurnalistika: sport jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdusattarov

Zoxidjon

To‘lqin o‘g‘li

2.                  

Abdirasulov

Jahongir

Maxmaraximovich

3.                  

Abdrimov

Elyor

Shavkat o‘g‘li

4.                  

Abduhamidov

Muhammadjon

Abdurahimjon o‘g‘li

5.                  

Abdullayev

Shoxjahon

Oybek o‘g‘li

6.                  

Abdumalikov

Sheroz

Ne’mat o‘g‘li

7.                  

Abdurashidov

Umidjon

Furkat o‘g‘li

8.                  

Abduraxmonov

Mexrojbek

Eshmurod o‘g‘li

9.                  

Abdusamadov

Saydiraxmon

Abdiqul o‘g‘li

10.             

Abdusattorov

Jamshid

Asomiddin o‘g‘li

11.             

Akbarov

Nasibullo

Saxodillo o‘g‘li

12.             

Akmirzayev

Farrux

Xayrullayevich

13.             

Akramov

Shaxriyorxon

Akmalxon o‘g‘li

14.             

Aliyeva

Iroda

Ruzimurod qizi

15.             

Amurloyev

Murodjon

G‘iyozboy o‘g‘li

16.             

Anvarov

Asrorbek

Adxamjon o‘g‘li

17.             

Arziyev

Shuxrat

Komil o‘g‘li

18.             

Asadullayev

Sherzod

Nurilla o‘g‘li

19.             

Asadullayev

Fatxulla

Alisher o‘g‘li

20.             

Askarov

Asadbek

Daulet o‘g‘li

21.             

Asqarov

Haqberdi

Baxriddin o‘g‘li

22.             

Axmadjonov

Jasurbek

Xayrullo-o‘g‘li

23.             

Axmadov

Jaxongir

Muxammadjon o‘g‘li

24.             

Azimov

Javohir

Abdusamad o‘g‘li

25.             

Baxtiyarov

Mirjalol

Umid o‘g‘li

26.             

Baymurodova

Guli

Axmad qizi

27.             

Bektasov

Asqar

Abdurasul ug‘li

28.             

Berdikulov

Shaxboz

Abdugofur o‘g‘li

29.             

Berdiqulov

Ziyodullo

Nizomitdin o‘g‘li

30.             

Bo‘riyev

Humoyun

Qahhor o‘g‘li

31.             

Boboyev

Dilshodbek

Ortiqjon o‘g‘li

32.             

Boltayev

Ilyos

Baxtiyorovich

33.             

Bugibayev

Azizbek

Ulugbek o‘g‘li

34.             

Ergashev

Soxibjon

Yo‘ldosh o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220105- Jurnalistika: sport jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 10:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Eshboyev

Akmal

Doniyor o‘g‘li

2.                  

Eshonov

Akbar

Abror o‘g‘li

3.                  

Faxriddinov

Lazizbek

Firdavs o‘g‘li

4.                  

Fozilov

Dadajon

Meli o‘g‘li

5.                  

G‘anijonov

Islomjon

Ismoiljon o‘g‘li

6.                  

G‘ayratova

Charosxon

Davron qizi

7.                  

G‘opporjonov

Fazliddin

Qodirjon o‘g‘li

8.                  

Hasanov

Davron

Xurshid o‘g‘li

9.                  

Hayitboyev

Umidjon

Qurolboy o‘g‘li

10.             

Hofizov

Asomiddin

Rashid o‘g‘li

11.             

Homidjonov

Asrorbek

Abdurayim o‘g‘li

12.             

Hoshimov

Javohir

Xusan o‘g‘li

13.             

Ibragimov

Shuhrat

Farxod o‘g‘li

14.             

Ikramov

Islombek

Baxtiyorjon o‘g‘li

15.             

Iskandarova

Xamida

Iso qizi

16.             

Ismailov

Anvar

Zokir o‘g‘li

17.             

Ismatov

Ziyoyiddin

Orifboy o‘g‘li

18.             

Jalilov

Ramazon

Bahodir o‘g‘li

19.             

Jalilov

Otabek

Ikromjon o‘g‘li

20.             

Jo‘rayev

Shomurod

Bobir o‘g‘li

21.             

Joniqulov

Sarvar

Bobir o‘g‘li

22.             

Jurayev

Sardorbek

Ulug‘bek o‘g‘li

23.             

Karimov

Nasrullo

Sharobiddin o‘g‘li

24.             

Keldiyorov

Sardorjon

Sobirjon o‘g‘li

25.             

Kobiljonov

Jaloliddin

Kudratillo o‘g‘li

26.             

Mahmudov

Jamshidbek

Muxtor o‘g‘li

27.             

Mahmudova

Gulmira

Abdumajid qizi

28.             

Majidov

Abdulloh

Abdulaziz o‘g‘li

29.             

Maksimov

Ruslan

Ubaydulla o‘g‘li

30.             

Mamadaliyeva

Azizaxon

Maxsutjon qizi

31.             

Mamarizayev

Safarjon

Mamadamin o‘g‘li

32.             

Mamatova

Muqaddam

Oybek qizi

33.             

Mannonov

Abdulla

Jahongir o‘g‘li

34.             

Matsalayev

Xusniddin

Otabek o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220105- Jurnalistika: sport jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

3-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 11:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Maxamatyusupov

Ozodbek

Oybek o‘g‘li

2.                  

Maxmarejabov

Shaxzodbek

Otabek  o‘g‘li

3.                  

Maxmudov

Javohirbek

Ahrorjon o‘g‘li

4.                  

Maxmudov

Ismoil

G‘ulom o‘g‘li

5.                  

Mingboyeva

Diyora

Davron qizi

6.                  

Miniaxmetov

Xasanjon

Mansurjon-o‘g‘li

7.                  

Mirraximov

Ilxom

Mirmaxmud o‘g‘li

8.                  

Mirxamidov

Abdulaziz

Mirzaabdullo o‘g‘li

9.                  

Mirzayeva

Nozimaxon

Nizomjon qizi

10.             

Mustofoqulova

Dilnoza

Bahrom qizi

11.             

Ne’matov

Quddusbek

Alijon o‘g‘li

12.             

Norboshov

Elmurot

Boymurot o‘g‘li

13.             

Normatov

Mirjalolbek

Ne’mat o‘g‘li

14.             

Norpo‘latov

Xusan

Nemat o‘g‘li

15.             

Nozimjonov

Umidjon

Nozimjon o‘g‘li

16.             

Nurullayeva

Aziza

Asqar qizi

17.             

O‘sarov

Fazliddin

Bekboy o‘g‘li

18.             

Omonov

Abdilaziz

Xxx

19.             

Oripov

Xumoyun

Akram o‘g‘li

20.             

Otaqulov

Bobur

Qo‘zimurod o‘g‘li

21.             

Pardaboyev

Mirjalol

Hamidjon o‘g‘li

22.             

Pardayev

Anvar

Chori o‘g‘li

23.             

Po‘latova

Muattarxon

Dilmurod qizi

24.             

Pulatov

Ilhom

Nuriddin o‘g‘li

25.             

Qalandarov

Shohrux

Akmal o‘g‘li

26.             

Qudratov

Zohidjon

Zokir o‘g‘li

27.             

Raxmatov

Asiljon

Aziz o‘g‘li

28.             

Ro‘ziyev

Ibrohim

Farhod o‘g‘li

29.             

Ruzmatov

Alijon

Valijon o‘g‘li

30.             

Safarov

Alisher

Hamzayevich

31.             

Safarova

Nozimaxon

Rustam qizi

32.             

Samadov

Azizjon

Sanjar o‘g‘li

33.             

Samiyeva

Feruza

Ulug‘bek qizi

34.             

Saydaliyev

Yusufbek

Axliddin o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220105- Jurnalistika: sport jurnalistikasi ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

4-GURUH (o’zbek)

IMTIHON VAQTI SOAT 12:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Shaydullayev

Safarali

Ismatovich

2.                  

Shodmonov

Azimjon

Farhod o‘g‘li

3.                  

Shoyimov

Elyorjon

Zokirjon o‘g‘li

4.                  

Solijonov

Shodiyor

Komiljon o‘g‘li

5.                  

Solijonova

Munis

Jumanazar qizi

6.                  

Suyunov

Feruzbek

G‘ulom o‘g‘li

7.                  

Tirkashov

Mirabror

Baxriddin o‘g‘li

8.                  

To‘laxo‘jayev

Abror

G‘anisher o‘g‘li

9.                  

To‘raqulov

Sherzod

Shokir o‘g‘li

10.             

Toirova

Shoira

Isroiljon qizi

11.             

Tojiboyev

G‘ayratjon

Vaxobjon o‘g‘li

12.             

Tojiyeva

Moxinur

Umid qizi

13.             

Toshmamatova

Maftuna

O‘rol qizi

14.             

Toshova

Flora

Umid qizi

15.             

Tursunov

Nusratilla

Asadulla o‘g‘li

16.             

Tursunov

Asadbek

Utkirjon o‘g‘li

17.             

Umurzoqov

Muhsinjon

Olimjon o‘g‘li

18.             

Utegenov

Doniyor

Abilxasim o‘g‘li

19.             

Valixonov

Abdulvosidxon

Akmalxon o‘g‘li

20.             

Xidoyatov

Baxtiyor

Baxodir o‘g‘li

21.             

Xolbayev

Shohzod

Abduvoxid ug‘li

22.             

Xoldorxonov

Saidjaxon

Abdusait o‘g‘li

23.             

Xoshimova

Dilnoza

Sobit qizi

24.             

Xusanov

Rustamjon

Shuxratovich

25.             

Yangiboyev

Mirzabek

Baxtiyor o‘g‘li

26.             

Yangiboyev

Ne’matulla

Umbarovich

27.             

Yo‘ldashev

Xusniddin

Xusanboy o‘g‘li

28.             

Yo‘ldoshev

Baxrom

Boxodir-o‘g‘li

29.             

Yo‘ldosheva

Durdona

Nizomiddin qizi

30.             

Yuldashev

Ismoiljon

Xayrullo o‘g‘li

31.             

Yursinov

Og‘abek

Bahrom o‘g‘li

32.             

Zoidjonova

Muxlisa

Komiljon qizi

 

 

O’zJOKU 5220106 - Jurnalistika: harbiy jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o`zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdiqobilova

Dildora

G‘ayratovna

2.                  

Abdumalikov

Nosirjon

Naimjon o‘g‘li

3.                  

Abduqobilov

Og‘abek

Alisher o‘g‘li

4.                  

Abduqobilov

Bekzod

Alisher o‘g‘li

5.                  

Abdurazaqova

Kumush

Sarvar qizi

6.                  

Abdusamatov

Jasurbek

Qahramon o‘g‘li

7.                  

Abdusamatov

Kamron

A’zamjon o‘g‘li

8.                  

Adxamova

Kamolaxon

Akmaljon qizi

9.                  

Atoyeva

Shahnoza

Ilxom qizi

10.             

Axmedova

Nargizaxon

Valijon qizi

11.             

Axnayev

Ramziddin

Umirzoq o‘g‘li

12.             

Baratov

Aziz

Baxodir o‘g‘li

13.             

Bashirova

Ro‘zigul

Erkin qizi

14.             

Boynazarova

Saida

Nuraddin qizi

15.             

Buriyev

Yunus

Abrorovich

16.             

Chorshanbiyev

Fayozjon

Sherzod o‘g‘li

17.             

Egamberdiyev

Sherzod

Mamarajab o‘g‘li

18.             

Eshonqulov

Shaxzodbek

Abdukarimovich

19.             

G‘ayratova

Farmina

Dilshod qizi

20.             

Hasanov

Sardorbek

Fayzi o‘g‘li

21.             

Ismoilov

Mirzoxid

Muxtorali o‘g‘li

22.             

Jumanov

Ibroxim

Asatillo o‘g‘li

23.             

Jurayeva

Madina

Namoz qizi

24.             

Kurbanov

Muxammad

Davlatyor o‘g‘li

25.             

Mahmudova

Dilshoda

Salovat qizi

26.             

Mamatqulov

Jo‘rabek

Xolmamat o‘g‘li

27.             

Mavlonov

Davurpo‘lot

Xo‘jamberdi o‘g‘li

28.             

Maxmudova

Nilufar

Ulugbekovna

29.             

Mexmanaliyev

Azizjon

Murod o‘g‘li

30.             

Mirzaolimov

Adxamjon

Axmadjon o‘g‘li

31.             

Mo‘sidinov

Islombek

Dilshodbek o‘g‘li

32.             

Mustafokulova

Maftuna

Baxrom kizi

33.             

Mustafoyeva

Dilafro‘z

Shukurullo qizi

34.             

Navro‘zova

Madinabonu

Nurali qizi

35.             

Nazirova

Nozima

Dilshod qizi

36.             

Norqulov

Oxunjon

To‘raqul o‘g‘li

37.             

Nuriddinov

Orzubek

Nuriddin o‘g‘li

 

 

O’zJOKU 5220106 - Jurnalistika: harbiy jurnalistika ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o`zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 10:30

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Nuriddinova

Saodat

Fazliddin qizi

2.                  

Nurmaxmatov

Oybek

Tulqin o‘g‘li

3.                  

Ochildinova

Munisaxon

Abdumalik qizi

4.                  

Ochildiyev

Shahzod

Olimjon o‘g‘li

5.                  

Olimov

Xusanjon

Burxonjon o‘g‘li

6.                  

Olmosova

Nafosat

Sayfullayevna

7.                  

Omonqulov

Ro‘ziqul

Ma’ruf o‘g‘li

8.                  

Orifova

Adibaxon

Sobir qizi

9.                  

Ortiqova

Ruxsora

Ziyod qizi

10.             

Ovlaqulov

Sunnatullo

Olimjon o‘g‘li

11.             

Palvanova

Muborak

Davronbekovna

12.             

Qahramonov

Muzaffar

Sayfiddin o‘g‘li

13.             

Qarshiyeva

Farangis

Baxodir qizi

14.             

Qobulov

Axrorbek

Avazbek o‘g‘li

15.             

Qobulova

Mohira

Shonazar qizi

16.             

Qurbonov

Sayyodbek

To‘ychi o‘g‘li

17.             

Rajabov

Lochin

Ravshanjon o‘g‘li

18.             

Rashidova

Sadoqat

Mansur qizi

19.             

Ravshanov

Farxod

Baxtiyorovich

20.             

Ravshanova

Mahliyo

Rustam qizi

21.             

Rozabayeva

Rushana

Ravshan qizi

22.             

Sadullayev

Sardor

Yangiboy o‘g‘li

23.             

Saidov

Suxrob

Marks o‘g‘li

24.             

Sharipov

Dilshod

Shoydullo o‘g‘li

25.             

Shokirjonov

Jasurbek

Ma’sudjon o‘g‘li

26.             

Sindarova

Barchinoy

Sindar qizi

27.             

Sitirzayeva

Sabohat

Farxod qizi

28.             

Sulaymonova

Umida

Pulat qizi

29.             

Tillayev

Sherali

Shavkat o‘g‘li

30.             

Toshmuradova

Zuhra

Baxtiyor qizi

31.             

Toshmuradova

Fotima

Baxtiyor qizi

32.             

Tursunova

Sabina

Ikromjon qizi

33.             

Xakimjonova

Maftuna

Baxtiyor qizi

34.             

Xamidov

Saydullo

Xayrullo o‘g‘li

35.             

Xodjiyeva

Malika

Baxtiyor qizi

36.             

Xursanov

Bobur

Sobir o‘g‘li

37.             

Yesbergenova

Gulasem

Ametullayevna

 

O’zJOKU 5220200- Axborot xizmati va jamoatchilik bilan aloqalar ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

1-GURUH (o’zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 9:00

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                  

Abdixoliqova

Mohinur

Faxriddin qizi

2.                  

Abduazizova

Nasiba

Abdusodiq qizi

3.                  

Abdug‘afurova

Madina

Faruh qizi

4.                  

Abduolimov

Abbos

Abdumo‘min o‘g‘li

5.                  

Abdurashitova

Yulduz

Zakir qizi

6.                  

Abrorkulov

Farrux

Aliboy o‘g‘li

7.                  

Ahmadaliyev

Abbosbek

Abdulpatto o‘g‘li

8.                  

Azamova

Azima

Olimjon qizi

9.                  

Azizova

Gulasal

Ma’murjon qizi

10.             

Babarova

Maftuna

Kamol qizi

11.             

Bo‘riyeva

Aziza

Akmal qizi

12.             

Boliboyeva

Hilola

G‘ofur qizi

13.             

Ergashov

Shodiyor

Nasriddin o‘g‘li

14.             

Eshmatova

Ulbibi

Zokirovna

15.             

Farmonova

Shahribonu

Bunyod qizi

16.             

Fozilova

Mohidil

Akram qizi

17.             

Ibragimova

Ra’no

Alisher qizi

18.             

Jamolova

Sitora

Bahrom qizi

19.             

Jumayeva

Sharofat

Shokir qizi

20.             

Karimova

Nilufar

Faxriddin qizi

21.             

Keldiyorova

Ozoda

Ilhom qizi

22.             

Kenjayev

Farrux

Boytura o‘g‘li

23.             

Mahamadjonova

Soliha

Akbarjon qizi

24.             

Mahammatova

Madina

Shodmon qizi

25.             

Mahmudov

Doniyor

Abdurazzoq o‘g‘li

26.             

Maksimov

Saida’loxon

Xakimjon o‘g‘li

27.             

Mamadiyorova

Madina

Shokir qizi

28.             

Mamatova

Gulshan

Ravshan qizi

 

 

O’zJOKU 5220200- Axborot xizmati va jamoatchilik bilan aloqalar ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

2-GURUH (o’zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 10:30

 

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                 

Meliyeva

Muxlisa

Olim qizi

2.                 

Miraxmadova

Ruxshona

Rustam qizi

3.                 

Mirsa’diyeva

Dildora

Mirzoyed qizi

4.                 

Mirzaraximova

Mashxura

Shavkat qizi

5.                 

Mo‘minova

Xulkaroy

Qudratbek qizi

6.                 

Musayeva

Shahrizoda

Shuhrat qizi

7.                 

Muslimova

Shaxrizoda

Sherzod qizi

8.                 

Mustafoqulov

Avazbek

Shuhrat o‘g‘li

9.                 

Muxtorov

Islombek

Muxtor o‘g‘li

10.            

Nurmanova

Luiza

Nurlan qizi

11.            

Nurmurodova

Guliniso

Furqat qizi

12.            

Olimova

Dilfuza

Shuhrat qizi

13.            

Orziyeva

Shaxlo

Odil qizi

14.            

Otaboyeva

Madina

Akram qizi

15.            

Pardayeva

Uljamol

Chori qizi

16.            

Qobilova

Bunafsha

Obloqulovna

17.            

Quchqorova

Sayyora

Abdulla qizi

18.            

Qudratova

Dilmehr

Shoymardon qizi

19.            

Qurbonov

Behzod

Abdurashid o‘g‘li

20.            

Rabbanayev

Fayyozjon

Ildus o‘g‘li

21.            

Rahmonjonova

Iqbola

Ravshanjon qizi

22.            

Rajapova

Sarvinoz

Azamat qizi

23.            

Raximova

Komila

Mansurbek qizi

24.            

Raxmatov

Abdurashid

Akramjon o‘g‘li

25.            

Raxmatova

Mashxura

Xojiakbar qizi

26.            

Raxmatova

Dilorom

Akbar qizi

27.            

Ro‘zmatova

Muxlisa

Omonkeldi qizi

28.            

Sadullayeva

Sevara

Sayfullo qizi

 

 

O’zJOKU 5220200- Axborot xizmati va jamoatchilik bilan aloqalar ta’lim yo’nalishi bo’yicha o’tkaziladigan ijodiy imtihon (suhbat)

q a y d n o m a s i

3-GURUH (o’zbek)

 

IMTIHON VAQTI SOAT 12:00

Familiyasi

Ismi

Otasining ismi

1.                   

Salomov

Jamolbek

Ergash o‘g‘li

2.                   

Samatova

Adiba

Ikrom qizi

3.                   

Sapayeva

Dilnoza

Narimon qizi

4.                   

Sattarova

Madina

Baxtiyor qizi

5.                   

Sayfidinov

Sultonmurod

Doniyor o‘g‘li

6.                   

Saytmurodova

Manzura

Bobomurod qizi

7.                   

Shavkatova

Durdona

Shavkat qizi

8.                   

Sirojiddinov

Jo‘rabek

Sirojiddin o‘g‘li

9.                   

Sirojova

Mahbuba

Qurvon qizi

10.               

Sobirova

Sug‘diyona

Azamat qizi

11.               

Sotvoldiyeva

Mohinur

Bahtiyorjon qizi

12.               

Sunnatov

Shoxrux

Umar o‘g‘li

13.               

To‘lkunova

Dilafruz

Baxtiyor qizi

14.               

Toirov

Mirshod

Mirzoyevich

15.               

Tojiboyeva

Nigora

Rustambek qizi

16.               

Tolibayeva

Sarvinoz

Olim qizi

17.               

Toshpo‘latova

Diyora

Olimjon qizi

18.               

Tugalov

Muxammadjon

Abdusamad o‘g‘li

19.               

Turg‘unova

Sevara

Hayrulla qizi

20.               

Tursunova

Munira

Baxtiyor qizi

21.               

Usmonova

Umidaxon

Abdusamad qizi

22.               

Xasanboyev

Olimjon

Adxamjon o‘g‘li

23.               

Xayitboyev

Boxodirjon

Baxtiyor o‘g‘li

24.               

Xo‘jaaxmatxonova

Mashxuraxon

Ma’rufxon qizi

25.               

Xo‘jayorova

E’zoza

To‘lagan qizi

26.               

Xursanov

Behruzjon

G‘ulomjon o‘g‘li

27.               

Yerniyazova

Aziza

Shaniyazovna

28.               

Yo‘ldasheva

Gulnoza

Oqjigit qizi

 

 

Bo'lishmoq: