Men o‘z kelajagimni tanlayman!
Bugun O‘zbekiston jurnalistika va ommaviy kommunikatsiyalar universitetida Butun jahon Boks kengashi (WBC)ning 61-konvensiyasi doirasida "Men o‘z kelajagimni tanlayman" dasturi bo‘lib o‘tdi.
Asosiy ma’ruzachi Qo‘shma Shtatlarda narkotikka qarshi kurash boshqarmasi sobiq boshlig‘i Rokvell "ROKKI" Xerron tadbir ishtirokchilariga va talaba-yoshlarga hozirgi kunga qadar givohvand moddalar AQShda va dunyodaning turli mamlakatlar yoshlarini nima oqibatlarga olib kelganidan to‘g‘ri xulosa chiqarishlarini va sog‘lom turmush tarzida hayot kechirishlari yuzasidan tushuntirsh berdi.
Boks bo‘yicha jahon va olimpiada o‘yinlari chempionlari Billi Dib, Xasanboy Do‘stmatov, Fazliddin Gʻoyibnazarov yoshlarga o‘zlarining tajribalarini bo‘lishdi.

Today, the program "I choose my future" was held at the Journalism and Mass Communications University of Uzbekistan within the framework of the 61st convention of the World Boxing Council (WBC).
The main speaker, former head of the United States Drug Enforcement Administration, Rockwell "ROCKY" Herron, told the event participants and students to make a correct conclusion about the consequences that drugs have had on the youth of the United States and different countries of the world. He explained about living a healthy lifestyle.
World and Olympic boxing champions Billy Dib, Khasanboy Dostmatov, Fazliddin Goyibnazarov shared their experiences with young people.